menukalendarium

Imieniny:

Anny, Mirosławy
newsletterpoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

statystyki
  • Do wakacji: WAKACJE!!! dni
kredki

Jesteś tu: » Strona startowa » Konkursy
  • Konkurs plastyczny na herb Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnie

Zachęcamy uczniów
klas IV - VI SP i I - III GIM
do wzięcia udziału w konkursie plastycznym
na herb Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnie.

• Turystyczny ZOOM na region koniński

„Turystyczny ZOOM na region koniński” to pierwszy z sześciu planowanych konkursów jakie Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” (LOT Marina) przygotowała w ramach organizowanego co roku projektu „naLOT na GRÓD”. Stowarzyszenie sprawdza nie tylko zdolności fotograficzne uczestników akcji ale przede wszystkim znajomość historii, kultury a także zabytków miasta Konina i powiatu konińskiego.

Konkurs „Turystyczny ZOOM na region koniński” rusza już w najbliższy poniedziałek, tj. 21 września 2015 r. Żeby wziąć w nim udział, wystarczy „polubić” fanpage Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” (www.facebook.com/lotmarina), zamieścić lub przesłać na tablicy Stowarzyszenia zdjęcie z charakterystyczną atrakcją z regionu konińskiego, dodać opis pod zdjęciem informujący o atrakcji i miejscu w jakim się znajduje a następnie zbierać głosy. Zgłaszane fotografie muszą być autorstwa uczestników konkursu. Głosy (czyli kciuki w górę) oddane przez osoby nie będące obserwatorami profilu LOT Mariny, nie będą liczone. Ostateczny termin zgloszeń zdjęć i jednocześnie odddawania na nie głosów to północ z 5 na 6 października 2015 r. Zwycięża autor zdjęcia, które zdobędzie najwięcej polubień.

W ramach konkursu przyznane zostaną trzy nagrody, które po ogłoszeniu wyników na tablicy LOT „Marina” w serwisie Facebook będzie można odebrać w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” przy ulicy Dworcowej 2.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają:
za I miejsce – kije trekkingowe i koc piknikowy
za II miejsce – plecak turystyczny i śpiwór

za III miejsce – lampa rowerowa, rękawice rowerowe i mata do ćwiczeń

Dodatkowo laureaci otrzymają gadżety z miasta Konina i powiatu konińskiego. Duże torby turystyczne, zegary ścienne, bidony, etui na komórkę, koszulki, zestawy długopisów oraz materiały informacyjne  czekają na uczestników konkursu.

Na zgłoszenia w ramach konkursu „Turystyczny ZOOM na region koniński” Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” czeka od 21 września do północy z 5 na 6 października 2015 r.

Szczegóły: www.facebook.com/lotmarina lub www.lotmarina.pl

• Konkurs fotograficzny “Piękno LGD w obiektywie”

middleend.jpg