II MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

31 października w Zespole Szkół w Brzeźnie odbył się II Miedzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt. Jest to cykl zmagań, w którym oprócz dziewcząt z naszego Gimnazjum biorą jeszcze udział Gimnazjalistki z Krzymowa, Sławska i Rzgowa. I turniej odbył się w Rzgowie. Tam nasze reprezentantki zajęły III miejsce. Jako gospodynie spisały się jeszcze lepiej zajmując II miejsce. Lepsze okazały się tylko faworytki zmagań, czyli dziewczęta ze Sławska. Kolejny turniej odbędzie się 28 listopada w Sławsku. Gratulujemy dotychczasowych wyników i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!!!

Reprezentację tworzą: Olga Grabowska, Aleksandra Andrzejewska, Natalia Blaszkiewicz, Anna Oleksy, Klaudia Zamiatowska, Aleksandra Kwiatkowska, Aleksandra Janczak, Wiktoria Sarnowska, Wiktoria Błaszczyk, Dominika Sarnowska, Magdalena Wróbel.