Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

ZAWODY POWIATOWE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

23 września w Kazimierzu Biskupim odbyły się Zawody Powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych,  w których brało udział Gimnazjum w Brzeźnie. Nasza szkoła wypadła na nich wyśmienicie, gdyż zajęła III miejsce wśród chłopców i V wśród dziewcząt:

Reprezentację dziewcząt tworzyły: Martyna Szymczak, Katarzyna Grajek, Aleksandra Położyńska, Adrianna Rojewska, Dominika Sarnowska, Natalia Frątczak, Wiktoria Budkiewicz, Aleksandra Andrzejewska, Nikola Kołodziejczak, Natalia Cieszyńska.

Reprezentację chłopców tworzyli: Czaja Szymon, Maciejak Szymon, Majchrzak Mateusz, Marzol Krystian, Perek Krystian, Siuda Dawid, Świderski Mateusz, Święcicki Kacper, Święcicki Marcin, Tralewski Mateusz, Wróbel Bartosz.

GRATULUJEMY!!!