ZAWODY GMINNE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

19 września 2015 r. w Szczepidle spotkały się 2 gimnazja i 3 szkoły podstawowe aby wziąć udział w kolejnej edycji Zawodów Gminnych  w sztafetowych biegach przełajowych. W kategorii szkół gimnazjalnych bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Gimnazjum w Brzeźnie wygrywając rywalizację zarówno wśród dziewcząt (10x800m) jak i chłopców (10x1000m). Tym samym nasi uczniowie wywalczyli awans do zawodów powiatowych, które odbedą się 23 września 2015 r. w Kazimierzu Biskupim. GRATULUJEMY!!!

Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie: Tralewski Mateusz, Święcicki Marcin, Święcicki Kacper, Wróbel Bartosz, Świderski Mateusz, Czaja Szymon, Siuda Dawid, Maciejak Szymon, Majchrzak Mateusz, Perek Krystian, Marzol Krystian.

Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie: Andrzejewska Aleksandra, Frątczak Natalia, Budkiewicz Wiktoria, Położyńska Aleksandra, Sarnowska Dominika, Grajek Katarzyna, Szymczak Martyna, Wojewoda Natalia, Kołodziejczak Nikola, Rojewska Adrianna.