Powiatowe Dni Rodziny w szkolnym parku

Niecodzienna uroczystość w parku przy Szkole Podstawowej w Brzeźnie

W tym roku Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich w Koninie wybrało na organizację Powiatowych Dni Rodziny urokliwy park przy Szkole Podstawowej w Brzeźnie. Festyn odbył się w niedzielę 29 maja 2011r. Na mieszkańców powiatu konińskiego czekało wiele atrakcji. Rodziny mogły podziwiać ciekawe występy znanych zespołów tanecznych i muzycznych z powiatu.  Występowali również nasi uczniowie z klasy IB  oraz z klasy VB. Odbywały się liczne pokazy, konkursy i zabawy sportowe.  Na uczestników turniejów czekały nagrody. Wszyscy bawili się znakomicie do późnych godzin wieczornych. Imprezę zorganizowali: Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich w Koninie, Wójt Gminy Krzymów, Szkoła Podstawowa w Brzeźnie oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Brzeźnie, Gimnazjum w Brzeźnie, Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnie przy współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Krzymowie i w Paprotni.

W organizację zaangażowali się:

Urszula Kucharska

Jadwiga Węgorka

Barbara Kotarska

Julita Pawlik

Pracownicy obsługi

Dyrekcja szkoły otrzymała podziękowania od Towarzystwa Inicjatyw Obywatelskich w Koninie