Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Mistrzostwa Powiatu Konińskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

20 września w Kazimierzu Biskupim odbyły sie Mistrzostwa Powiatu Konińskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Szkołę Podstawową w Brzeźnie reprezentowały dziewczęta i chłopcy startujący w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2002-2004). Dziewczęta rywalizowały na dystansie 10x800 m, natomiast chłopcy na dystansie 10x1000 m. Zarówno drużyny dziewcząt jak i chłopców wypadły bardzo dobrze, zajmując II miejsca. W obu przypadkach rywalizacja o I miejsce trwała do ostatnich metrów, jednakże nieznacznie lepsze okazały się dziewczęta z Kazimierza Biskupiego oraz chłopcy ze Sławska.

Skład drużyny dziewcząt:

Opszalska Oliwia, Głowacka Weronika, Hoderna Marta, Łykowska Emilia, Waszak Aleksandra, Woźniak Małgorzata, Woźniak Magdalena, Andrzejewska Daria, Ptak Sandra, Duwe Katarzyna, Szustakowska Oliwia.

Opiekun: Rafał Szkudelski

Skład drużyny chłopców

Andrzejewski Jakub, Palutka Rafał, Perek Krystian, Olejnik Mateusz, Olejnik Kacper, Olech Jacek, Owsiński Szymon, Górski Kacper, Adamiuk Szymon, Wojciechowski Bartosz, Piasecki Mateusz, Ptak Adam.

Opiekun: Sławomir Furmański

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach sportowych!!!