Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Zawody Gminne w Sztafetowych Biegach Przełajowych

16 września w Szczepidle odbyły sie Zawody Gminne w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych: roczniki 2002 - 2004 oraz 2005 i młodsi z podziałem na płeć. W kategorii Igrzysk Dzieci (roczniki 2005 i młodsi)  bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta z naszej szkoły zajmując I miejsce. Chłopcy zajęli II miejsce.

Wyniki zawodów w kategorii dziewcząt:

1. SP Brzeźno

2. SP Krzymów

3. SP Borowo/SP Smólnik

Wyniki zawodów w kategorii chłopców:

1. SP Krzymów

2. SP Brzeźno

3. SP Borowo/SP Smólnik

Składy drużyn:

Dziewczęta:

Hałas Anna, Gołębiowska Joanna, Oleniczak Magdalena, Waszak Martyna, Pacholska Oliwia, Adamek Aleksandra, Kasprzak Estera, Opszalska Klaudia.

Chłopcy:

Szkudelski Jakub, Palutka Bartosz, Staszak Kacper, Tralewski Łukasz, Piechota Mikołaj, Borowski Igor, Tarczewski Szymon, Libertowski Kacper.

Dzięki zwycięstwu w Zawodach Gminnych dziewczęta wywalczyły awans do Zawodów Powiatowych, które odbędą się 20 września w Kazimierzu Biskupim, tradycyjnie już na tamtejszym lotnisku.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!!!