Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Zawody Gminne w Sztafetowych Biegach Przełajowych

16 września w Szczepidle odbyły sie Zawody Gminne w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych: roczniki 2002 - 2004 oraz 2005 i młodsi z podziałem na płeć. W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2002 - 2004) bezkonkurencyjni okazali się nasi uczniowie zajmując I miejsce zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców.

Dziewczęta rywalizowały na dystansie 10x800 m natomiast chłopcy na dystansie 10x1000 m

Skład drużyny dziewcząt: Opszalska Oliwia, Głowacka Wiktoria, Hoderna Marta, Łykowska Emilia, Woźniak Małgorzata, Andrzejewska Daria, Łysiak Zuzanna, Waszak Aleksandra, Ptak Sandra, Woźniak Magdalena, Duwe Katarzyna, Woźniak Natalia

Skład drużyny chłopców: Andrzejewski Jakub, Palutka Rafał, Perek Krystian, Olejnik Mateusz, Olejnik Kacper, Olech Jacek, Piasecki Mateusz, Górski Kacper, Adamiuk Szymon, Wojciechowski Bartosz,

Rezerwowi: Ptak Adam, Owsiński Szymon

Dzięki zwycięstwu w Zawodach Gminnych obie reprezentacje wywalczyły awans do Zawodów Powiatowych, które odbędą się 20 września w Kazimierzu Biskupim, tradycyjnie już na tamtejszym lotnisku.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!!!