Insta.Ling 2022/2023

W naszej szkole realizowana jest już kolejna edycja Programu Insta.Ling z języka angielskiego. Insta.Ling jest to aplikacja do szybkiej i skutecznej nauki słówek z języka angielskiego umożliwiająca rodzicom i nauczycielom wgląd w postępy ucznia.

Aplikacja jest dostępna on-line za pomocą przeglądarki internetowej. Zadaniem ucznia jest systematyczne logowanie się do Insta.Ling za pomocą loginu i hasła przekazanego przez nauczyciela i wykonanie powtórki około 20 słówek, co średnio zajmuje od 2 do 8 minut. Po każdej wykonanej sesji uczeń otrzymuje raport z systematyczności i postępów pracy. Rodzice i nauczyciele mają także wgląd w raporty z postępów dzieci.

Korzyścią systematycznego korzystania z aplikacji Insta.Ling jest poprawa poziomu przyswojenia słówek przez uczniów.

W naszej szkole program Insta.Ling realizują Panie:  Katarzyna Przybylska, Izabela Umerle (język angielski) Małgorzata Pawłowska (język niemiecki)

Link do strony https://instaling.pl/