Akcja "Podaruj książkę bibliotece szkolnej"

Kolejny rok prowadzimy całoroczną akcję pod hasłem "Podaruj książkę bibliotece szkolnej". Jeśli macie w domu książki, z których już nie korzystacie, podzielcie się nimi z innymi dziećmi. Przynieście taką książeczkę do nas po wcześniejszym uzgodnieniu z rodzicami. Z góry Wam serdecznie dziękujemy.

Każdy, kto zdobędzie się na taki gest zostanie wyróżniony na gazetce bibliotecznej "Darczyńcy".

Dotychczasowym darczyńcom gorąco dziękujemy za podarowane pozycje ksiązkowe. Dzięki nim udało nam się znacząco rozszerzyć księgozbiór  na potrzeby naszych najmłodszych uczniów. Nasi mali czytelnicy chętniej odwiedzają bibliotekę i bardzo cieszą się z napływających darów.

"Najpiękniej jest świadczyć dobrodziejstwa tym, którzy nam się odwdzięczyć nie mogą"